Hráči RBR SportConsult v 11.kole Fortuna ligy a 10.kole Fortuna národní ligy

Fotbalisté Olomouce remizovali v 11. kole první ligy se Slováckem 2:2. Domácí vstoupili do utkání aktivně. Využívali prostor k řadě centrů, z nichž vznikaly nebezpečné situace v hostující šestnáctce. Slovácko v první půli ukazovalo, že jeho venkovní výhry na Spartě a v Plzni nebyly náhodné. Hosté hráli vzadu bez chyb a směrem dopředu využívali každou možnost k rychlému protiútoku. V týmu domácích nastoupili v základní sestavě Václav Jemelka a Jiří Texl. Radek Látal nebyl ani mezi náhradníky. Jan Juroška z týmu hostů stále kvůli zranění chybí.

Opava v Karviné remizovala 1:1. Martin Vlachovský strávil celé utkání na lavičce náhradníků, Václav Juřena v dresu hostí stále kvůli zranění chybí.

Plzeň na domácí půdě ve šlágru kola porazila Spartu 1:0. V prvním poločase si domácí sice vytvořili převahu, ale jejich kombinační akce po křídlech zakončované centry do šestnáctky byly příliš čitelné, než aby mohly hosty překvapit. Gól padl až ve 46.minutě, kdy hrubou chybu Lišky potrestal domácí kanonýr Krmenčík. Lukáš Kalvach odehrál celé utkání a svým již standardně skvělým výkonem pomohl Plzni ke 3 bodům. Roman Hubník v sestavě A-týmu po zranění stále chybí, ale nastoupil za B-tým proti Štěchovicím. Dominik Janošek zůstal tentokrát mezi náhradníky.

Vítkovice v Ústí nad Labem remizovali 1:1 a díky tomuto výsledku začínají stoupat tabulkou nahoru. Lukáš Buchvaldek nastoupil v základní sestavě.

Naopak fotbalisté Sokolova po další domácí prohře (tentokrát s Duklou 2:3) zůstávají přikovaní ke dnu tabulky. Ondřej Štursa nastoupil do utkání v 68.minutě, do žádné větší akce se ale nedostal.

Jihlava remizovala na pražském Žižkově 1:1. Jakub Rezek nastoupil v základní sestavě a proti minulým utkáním tentokrát žádnou branku ani asistenci do svých osobních statistik nepřidal.