Hráči RBR SportConsult v 11.kole Fortuna ligy a Fortuna národní ligy

V 11.kole první ligy Olomouc porazila na domácí půdě Spartu 1:0. K zasloužené výhře přispěli skvělým výkonem Václav Jemelka i Lukáš Kalvach. Jiří Texl zůstal na lavičce mezi náhradníky.

Fotbalisté Dukly zvítězili v Karviné 2:0. Ondřej Štursa tentokrát nastoupil za juniorku proti Spartě, kde v 88.minutě snížil skóre na konečný výsledek 1:4.

Fotbalisté Opavy v brněnském azylu prohráli s Bohemians Praha 0:1. Václav Juřena zůstal mezi náhradníky.

Slovácko si z Jablonce odváží porážku 0:2 a prodloužilo tak svou dlouhou sérii porážek. Ve 28. minutě Jan Juroška centroval před bránu na Kuchtu, ten se ale netrefil a šanci bohužel neproměnil. Jan Juroška, Dominik Janošek a Jakub Rezek nastoupili do utkání v základní sestavě.

Plzeň již po sedmé v tomto ročníku ligy vyhrála 1:0, tentokrát doma nad Teplicemi. Kromě vstřeleného gólu domácí ještě nastřelili 3 tyče a neproměnili penaltu. V obraně Plzně podal výborný výkon kapitán Roman Hubník.

Lukáš Buchvaldek je dlouhodobě zraněn a nemohl proto svému týmu Třince v utkání v Hradci Králové pomoci. Třinec prohrál 0:1 a v tabulce druhé nejvyšší soutěže je aktuálně poslední.