Hráči RBR SportConsult v 12.kole Fortuna ligy a Fortuna národní ligy

Jiří Text vstřelil svou první branku v sezóně

V předehrávce 12. kola fotbalové Fortuna ligy remizovala Plzeň s domácími Bohemians 2:2. Oba týmy začaly velmi opatrně, ale dřív se oklepali domácí a Plzeň mohla být ráda, že po dvaceti minutách neprohrávala. Domácí v utkání 2x vedli, Plzeň nakonec vždy vyrovnala. Roman Hubník si i tentokrát udržel vysoký standard, kterým se prezentuje po celou dobu podzimu.

Olomouc na domácí půdě remizovala se Zlínem 1:1 a v nejvyšší soutěži s ním neprohrála už posedmé v řadě. Čtvrt hodiny před koncem utkání vyrovnal skóre svou první brankou v sezóně střídající Jiří Texl. Lukáš Kalvach odehrál celé utkání, Václav Jemelka tentokrát kvůli pásovému oparu chyběl.

Fotbalisté Slovácka prohráli na domácím trávníku s Teplicemi 0:2. Jan Juroška a Dominik Janošek k lepšímu výsledku tentokrát nepomohli, Jakub Rezek zůstal mezi náhradníky.

Dukla doma porazila Opavu 1:0 a opustila tak poslední příčku v ligové tabulce. Václav Juřena nastoupil do utkání v základní sestavě hostí. Ondřej Štursa odehrál utkání za juniorku Dukly v Hradci Králové, kde už v 8.minutě překonal brankáře a vstřelil gól. Utkání nakonec skončilo 4:2 pro Hradec.

Třinec na domácí půdě porazil Chrudim 2:1 a slaví tak vybojované 3 body. Lukáš Buchvaldek se už během podzimní sezóny kvůli přetrvávajícím zdravotním problémům v dresu Třince neobjeví.