Hráči RBR SportConsult v 14.kole Fortuna ligy a Fortuna národní ligy

Ve 14.kole 1.ligy vyhrála Plzeň na půdě Baníku Ostrava 1:0 a v lize tak venku zvítězila poprvé po třech zápasech. S nejmenším možným rozdílem Plzeň vyhrála již po osmé v této sezóně. Roman Hubník si i nadále drží svůj vysoký standard.

Slovácko zvítězilo v Příbrami 3:0 a odvezlo si tak zasloužené 3 body. Vyhrálo tak po sérii 9-ti prohrách. V základní sestavě nastoupil Jan Juroška a Jakub Rezek. Dominik Janošek zůstal na lavičce mezi náhradníky.

Fotbalisté Sigmy Olomouc remizovali doma s nováčkem z Opavy 2:2. Olomouc byla v celém utkání aktivnější, ale doplatila na chyby v rozehrávce. Střídající Jiří Texl v závěru utkání střílel na bránu, ale jeho technickou střelu zastavilo břevno. Do utkání nastoupili také Lukáš Kalvach a Václav Jemelka. V 2.poločase za Opavu nastoupil také Václav Juřena.

Ondřej Štursa odehrál 1.poločas utkání juniorky Dukly v Teplicích. Hosté nakonec vyhráli 4:2.