Hráči RBR SportConsult v 15.kole Fortuna ligy a 14.kole Fortuna národní ligy

Podprůměrná páteční předehrávka 15. kola nejvyšší fotbalové soutěže mezi Bohemians 1905 a Slováckem skončila bezbrankovou remízou. Slovácko si tak udrželo neporazitelnost a bodovalo znovu na hřišti soupeře. Jan Juroška se na hřiště dostal v 72.minutě.

Olomouc doma remizovala 2:2 s Mladou Boleslaví. Do zápasu vstoupili mnohem aktivněji domácí a postupně si vypracovali dvoubrankový náskok. Boleslav moc prostoru k ofenzívě neměla. Hosté ale udeřili v 65.minutě, kdy v rozmezí 30ti sekund vyrovnali na konečný výsledek 2:2. Václav Jemelka odehrál celé utkání, Jiří Texl vstoupil na hřiště v 67.minutě. Radek Látal nebyl ani mezi náhradníky.

Opava na domácí půdě prohrála 0:1 proti pražské Spartě. Slezané tak čekají na vítězství už 13 kol a zůstali poslední. Opavští se dostávali dopředu sporadicky, vyrovnat ale mohli ze standardní situace, Heča ale střelu vytěsnil na roh. Václav Juřena nastoupil do utkání v základní sestavě.

Fotbalisté Plzně remizovali ve Zlíně 1:1. Skóre mohl hned v úvodu utkání otevřít Lukáš Kalvach, ale jeho skvělou střelu k tyči brankář Rakovan s námahou vyrazil. Skóre nakonec v průběhu druhého poločasu otevřel svou brankou Krmenčík, nakonec však Zlín zásluhou Wágnera vyrovnal. Roman Hubník a Dominik Janošek zůstali mezi náhradníky.

Utkání mezi Vítkovicemi a Varnsdorfem skončilo bezbrankovou remízou. Oba týmy si vypracovali dvě větší šance, skóre se ale neměnilo. Lukáš Buchvaldek do utkání nastoupil v 57.minutě, k žádné šanci se ale nedostal.

Sokolov doma remizoval s Třincem 2:2. Po pěti kolech tak konečně bodovali. Ondřej Štursa nastoupil v 82.minutě.

Fotbalisté Vysočiny si z Prostějova odvezli bod za remízu 1:1. Jakub Rezek se na hřiště dostal už za stavu 1:1 a bohužel ani jemu se nepodařilo stav utkání změnit.