Hráči RBR SportConsult v 17.kole Fortuna ligy a Fortuna národní ligy

Fotbalisté Slovácka porazili v 17. kole první ligy po dramatickém závěru Spartu 2:1 a v lize tak pod novým trenérem Martinem Svědíkem podruhé za sebou zvítězili. Ve 48. minutě se po Kalabiškově přihrávce dostal do velké šance Dominik Janošek, jeho pokus pod břevno ale vyrazil Heča. Jan Juroška a Dominik Janošek odehráli celé utkání, Jakub Rezek zůstal tentokrát na lavičce mezi náhradníky.

Plzeň na domácí půdě vyhrála se Sigmou Olomouc 2:0. Západočeši vstoupili do utkání lépe. Ve druhém poločase byli aktivnější hosté a dvakrát se přiblížili k vyrovnání skóre. Své šance však neproměnili, čemuž výrazně napomohl svým výborným výkonem domácí kapitán Roman Hubník. Za Sigmu Olomouc nastoupili v základní sestavě Václav Jemelka, Lukáš Kalvach a Jiří Texl.

Opava na domácí půdě v těsném boji nakonec podlehla pražské Slavii a prohrála 2:3. Václav Juřena nastoupil do utkání na posledních pár minut.