Hráči RBR SportConsult v 18.kole Fortuna ligy a Fortuna národní ligy

Fotbalisté Plzně v 18. kole první ligy zvítězili na hřišti Zlína 2:0. Plzeň měla vydařený vstup do utkání, kdy po dvou krásných akcích vedla už 2:0, ve zbytku utkání si Plzeň bez větších problémů výsledek pohlídala, k čemuž přispěl svým skvělým výkonem i kapitán Roman Hubník.

Olomouc ukončila třízápasové čekání na gól i na vítězství a doma porazila Slovácko 1:0. Olomoučtí vstoupili do utkání aktivně a už v sedmé minutě se ujali vedení. Závěr utkání patřil Slovácku, které se snažilo vyrovnat skóre. V 85. minutě střílel na bránu Jakub Rezek, ale pouze do připraveného brankáře. K čistému kontu domácích přispěla svým výborným výkonem nově vytvořená stoperská dvojice Lukáš Kalvach a Václav Jemelka. Jiří Texl zůstal tentokrát mezi náhradníky. U hostů to byl Jan Juroška a Dominik Janošek, Jakub Rezek vstoupil do utkání v 62.minutě.

Opava vyhrála v Liberci 2:1 a veze tak zpod Ještědu svou první výhru v historii. Václav Juřena nastoupil v základní sestavě.