Hráči RBR SportConsult v 19.kole Fortuna ligy a Fortuna národní ligy

Sigma Olomouc v závěrečném kole podzimní části remizovala 0:0 v Ostravě s místním Baníkem. Lukáš Kalvach a Václav Jemelka ani ve druhém společném zápase ve stoperské dvojici neobdrželi žádný gól. Jiří Texl nastoupil do utkání v 78.minutě.

Fotbalisté Slovácka porazili Duklu 1:0. Slovácko vstoupilo do utkání aktivněji a vytvořilo si územní převahu. Dominik Janošek nastoupil v základní sestavě. Ve 23.minutě jeho jedovatou střelu vyrazil brankář Rada, Dominik si tak na svůj první ligový gól bude muset ještě počkat. Jan Juroška poprvé v této sezóně, a to kvůli trestu za 4 žluté karty, v utkání chyběl. Jakub Rezek zůstal mezi náhradníky.

Opava porazila doma Mladou Boleslav 2:1. Václav Juřena střídal v 89.minutě.

Fotbalisté Plzně v nedělním utkání proti Karviné zvítězili doma 2:1. Roman Hubník měl při permanentním náporu Viktorie také šanci plzeňské vedení pojistit, ale jeho střela se jen těsně nevešla mezi tři tyče. Již standardně odehrál na vysoké úrovni celé utkání a pomohl svému týmu k vítězství.