Hráči RBR SportConsult v 19.kole Fortuna ligy

Fotbalisté Opavy v 19. kole první ligy doma podlehli Jablonci 1:2. Václav Juřena v utkání chyběl.

Plzeň prohrála na hřišti Slovácka 1:2 a týmu z Uherského Hradiště podlehli i ve druhém utkání sezóny. Slovácko začalo velmi aktivně a brzo bylo odměněno gólem. Viktoria se dočkala vyrovnání teprve dvě minuty před koncem poločasu. O výsledku zápasu se rozhodlo v 83. minutě, když se trefil střídající Hellebrand. Slovácko pak přežilo závěrečný nápor Plzně a západočeského soupeře doma v nejvyšší soutěži porazilo poprvé od prosince 2005 a po 11 utkáních. Jan Juroška zůstal tentokrát na lavičce domácích. Lukáš Kalvach v opačném týmu nastoupil v základní sestavě, v 90.minutě dostal žlutou kartu a v posledním utkání Plzně bude chybět. Dominik Janošek nastoupil v 66.minutě. Roman Hubník chyběl.

Fotbalisté Olomouce remizovali v Karviné 1:1. Sigma se ujala vedení ve 32.minutě po střele Gonzáleze. Domácí srovnali stav utkání v 73.minutě. Olomouc si mohla vzít vedení zpět v zápětí, ale Plškovu šanci zlikvidoval Pastornický. Václav Jemelka odehrál celé utkání. Jiří Texl se dostal na hřiště v 63.minutě, Radek Látal v 90.minutě.