Hráči RBR SportConsult v 20.kole Fortuna ligy

Fotbalisté Olomouce ve 20. kole první ligy remizovali na domácí půdě s Bohemians 1905 1:1. Do utkání vstoupili aktivněji domácí, teprve po půl hodině hry hosté trefili branku a vedli 1:0. Hanáci srovnali po 10ti minutách 2. poločasu. V 60. minutě se Olomouc málem dostala do vedení, když se do dvou velkých šancí dostal González, ani jednu z nich však nevyužil. Václav Jemelka odehrál celé utkání, Jiří Texl nastoupil v 85.minutě. Radek Látal zůstal mezi náhradníky.

Opava ve Zlíně prohrála 0:2. Václav Juřena kvůli lehkému zranění kotníku v utkání chyběl.

Slovácko rozdrtilo Příbram 4:1 na jejím trávníku už během čtvrt hodiny hry. V 7.minutě 1.poločasu se trefil Jan Juroška, když Reinberk odcentroval od levé postranní čáry a Jan Juroška ho ze vzduchu poslal levačkou pod břevno. Slovácko pak už jen v poklidu kontrolovalo hru. Jan Juroška nastoupil v základní sestavě.

Fotbalisté Plzně v nedělním utkání proti Teplicím remizovali 1:1. Plzeň otevřela skóre už v 11.minutě a úvod utkání s nepříjemnými Severočechy jim vyšel, ovšem jen 13 minut, neboť dalekonosný, ale přesně mířený pokus Shejbala překvapil Hrušku a celý domácí tým. Ve 2.poločase si Viktoria vytvořila pár šancí, které se jí ale nepodařilo proměnit. Lukáš Kalvach kvůli trestu za 4 žluté karty v utkání chyběl. Roman Hubník a Dominik Janošek zůstali mezi náhradníky.