Hráči RBR SportConsult v 20.kole HET ligy a v 18.kole Fortuna národní ligy

V sobotu 10.3. Slovácko porazilo na domácí půdě Bohemians 1:0. Dominik Janošek a Jan Juroška nastoupili v základní sestavě. Oba odehráli celé utkání a v 90.minutě se k nim přidal i Jakub Rezek, který střídal Navrátila.

V neděli v utkání proti Slavii nastoupili za Sigmu Olomouc v základní sestavě oba naši hráči. Lukáš Kalvach, který odehrál celé utkání a Jiří Texl, který z utkání odešel v 70. minutě, kdy ho vystřídal Plšek. V posledních 16 minutách Slavia otočila skóre a Sigma Olomouc nakonec na půdě Slavie prohrála 3:1.

Romanovi Hubníkovi vstup do utkání proti Liberci znemožnila chřipka.

Třinec remizoval 0:0 proti Olympia Praha. K vítězství nepomohl ani Lukáš Buchvaldek, který byl součástí všech nebezpečných akcí proti Třinci.

Dominik Urbančok nastoupil v základní sestavě proti Žižkovu, ale v 52.minutě střídal.

Michal Petráň nastoupil v základní sestavě proti Ústí nad Labem. Radek Látal po dlouhém zranění nastoupil na posledních 7 minut. Pardubice nakonec remizovali 0:0.