Hráči RBR SportConsult v 21.kole Fortuna ligy

Roman Hubník základním pilířem defenzívy při výhře nad Slavií, Jiří Texl asistoval při vítězném gólu Sigmy v Ďolíčku

Fotbalisté Olomouce zvítězili v Ďolíčku proti Bohemians Praha 1:0. Lukáš Kalvach tentokrát nemohl do utkání nastoupit z důvodu žlutých karet. V základní sestavě nastoupil Václav Jemelka a Jiří Texl, který ve 13.minutě poslal balón do šestnáctky a Sladký ho z první dopravil do sítě. Jiří Texl podal v tomto utkání výborný výkon a byl jedním z nejlepších hráčů svého týmu.

Slovácko doma zvítězilo nad Karvinou 2:0. Jan Juroška a Dominik Janošek nastoupili do utkání v základní sestavě a přispěli k vítězství svého týmu opět výborným výkonem. Jakub Rezek zůstal mezi náhradníky.

Opava v Jablonci remizovala 2:2. Václav Juřena nastoupil na poslední půl hodinu utkání a svou aktivitou pomohl k vyrovnání stavu utkání.

Plzeň na domácí půdě porazila Slavii 2:0 a šestibodový náskok Slavie se po šlágru kola ztenčil na polovinu, takže jarní část ligy bude opět velmi zajímavá. Základním kamenem defenzívy Plzně byl opět kapitán Roman Hubník, který svým výborným výkonem pomohl eliminovat útočné kvality Slavie.