Hráči RBR SportConsult v 21.kole HET ligy a v 19.kole Fortuna národní ligy

V sobotu 17.3. Slovácko remizovalo v utkání v Mladé Boleslavi 1:1. Dominik Janošek a Jan Juroška nastoupili do utkání v základní sestavě. Na začátku druhého poločasu se k nim přidal i Jakub Rezek, který hru Slovácka výrazně oživil. Bohužel se mu nepodařilo proměnit šance, které měl.

Sigma Olomouc na domácí půdě také jen remizovala s Karvinou 1:1 a přišla tak o 3.místo v tabulce. V základní sestavě nastoupili Lukáš Kalvach i Jiří Texl, který ale v 58.minutě střídal.

Romanovi Hubníkovi chřipka stále nedovolila vstup do utkání, proto ani tentokrát nenastoupil proti Zlínu.

Lukáš Buchvaldek nastoupil v základní sestavě proti Sokolovu. Po zákroku na něj byla odpískána penalta, kterou Třinec proměnil ve vedoucí branku. Ve druhém poločase pak ještě Lukáš nastřelil břevno. Díky obdržené brance v poslední minutě utkání skončilo nakonec remízou 1:1.

Radek LátalMichal Petráň a Dominik Urbančok se bohužel na hřiště nedostali, utkání Pardubice s Vítkovicemi bylo pro nezpůsobilý terén odloženo.