Hráči RBR SportConsult v 22.kole HET ligy, v 20.kole Fortuna národní ligy a v dohrávkách

V pátek 30.3. Sigma Olomouc vyhrála na Dukle 3:2 a na chvilku tak poskočila na průběžné 3. místo v tabulce. Lukáš Kalvach odehrál celé utkání, Jiří Texl do utkání vstoupil v 81.minutě, kdy střídal střelce hattricku Jakuba Řezníčka.

Slovácko prohrálo s Libercem na vlastní půdě 0:1. Dominik Janošek i Jan Juroška nastoupili v základní sestavě, Jakub Rezek se na hřiště dostal na posledních 15 minut.

Fotbalisté Plzně podlehli oslabené Mladé Boleslavi 1:2 a v jarní části nejvyšší soutěže ani na třetí pokus doma nevyhráli.

Sérii bez výhry prodloužili i v následné dohrávce ve středu 4.4., kdy na horké půdě na Baníku Ostrava uhráli bezbrankovou remízu. Roman Hubník se na hřiště vrátil po těžké viróze a v obou utkáních nastoupil v základní sestavě.

Třinec nezvládl utkání v Hradci Králové a odvezli si porážku 5:1. Lukáš Buchvaldek nastoupil v základní sestavě a odehrál celé utkání.

V dohrávce 17. kola s posledním Frýdkem-Místkem remizoval 2:2. Již v prvních pěti minutách hosté vedli 1:0, Třinec vyrovnal z penalty, kterou po faulu Gáče na Buchvaldka proměnil střelou k levé tyči Bedecs. Lukáš Buchvaldek nastoupil v základní sestavě. Třinečtí odehráli téměř celé utkání v oslabení.

Pardubice remizovali v Sokolově 0:0. Michal Petráň byl v základní sestavě, Radek Látal se do utkání přidal v 90.minutě.

Odložený zápas 19. kola mezi Pardubicemi a Vítkovicemi měl jasný průběh. Už v 1.poločase Pardubice vedly 3:0, dva góly vstřelil Michal Petráň. Do 2.poločasu nastoupil za Vítkovice i Dominik Urbančok, Radek Látal kvůli problémům se zády nebyl ani na lavičce náhradníků. Nakonec Pardubice zvítězily nad Vítkovicemi 4:1.