Hráči RBR SportConsult v 24.kole Fortuna ligy a 18.kole Fortuna národní ligy

Ve 24. kole první ligy remizovala Opava se Slováckem 2:2. Domácí začali ideálně, když hned v 1.minutě utkání vstřelili gól. V 21. minutě dostal Dominik Janošek velmi přísnou červenou kartu, když ve středu pole nešťastným šlapákem fauloval Svozila. Slovácko bylo ale i v deseti rovnocenným partnerem. V závěru první půle to ze zajímavé pozice zkusil Jan Juroška, ovšem domácí Šrom byl na místě. Václav Juřena do utkání vstoupil v 66.minutě, kdy už Slovácko 2 slepenými góly vedlo. Závěrečný tlak domácí Opavě nakonec přinesl remízu. Jan Juroška pokračoval ve velmi dobrých jarních výkonech, Jakub Rezek se na hřiště opět nedostal. Václav Juřena tentokrát branku nevstřelil.

Fotbalistům Plzně se na pražské Spartě vůbec nedařilo a odvezli si tak porážku 0:4. Roman Hubník s kapitánskou páskou na dresu odehrál celé utkání, ale ani jeho spolehlivý výkon blamáž fotbalistů Plzně neodvrátil.

Sigma Olomouc porazila Liberec 2:1. Vyhrála tak již počtvrté v řadě a posunula se na deváté místo tabulky. Lukáš Kalvach, Václav Jemelka a Jiří Texl nastoupili do utkání v základní sestavě a svými kvalitními výkony pomohli dovést svůj tým k vítězství.

Po 9 měsících absence kvůli zranění třísel se v 18.kole 2.ligy konečně vrátil na hřiště v soutěžním utkání v dresu Třince Lukáš Buchvaldek. Lukáš nastoupil v 62. minutě za stavu 3:0 pro domácí Pardubice, konečný výsledek pak byl 4:0. Věříme, že Lukášovi teď už bude zdraví držet a přejeme mu spoustu jarních gólů a asistencí.