Hráči RBR SportConsult v 27.kole HET ligy a v 26. kole Fortuna národní ligy

Dominik Janošek zpět v základní sestavě Slovácka, výborný debut Radka Látala v základní sestavě Pardubic

Fotbalisté Olomouce v 27. kole první ligy doma remizovali 1:1 s Bohemians 1905 a ztratili v boji o pohárové příčky. Lukáš Kalvach odehrál celé utkání, Jiří Texl do utkání nastoupil v 59.minutě.

Slovácko doma remizovalo 0:0 s Teplicemi a sérii bez porážky a inkasované branky natáhlo na pět zápasů. Dominik Janošek se do základní sestavy vrátil po měsíční pauze a za důvěru se odvděčil výborným výkonem. Standardně kvalitní výkon podal také Jan Juroška. Jakub Rezek do utkání vstoupil v 82.minutě.

Plzeň prohrála na Slavii 2:0. Roman Hubník odehrál celé utkání a 2x zabránil pokusu Slavie o další gól.

Fotbalisté Pardubic ve šlágru 26. kola druhé ligy doma porazili Třinec 1:0 a nadále se drží v boji o postup. Výborný výkon při svém debutu v základní sestavě v dresu Pardubic podal Radek Látal. Zdatně mu do 73.minuty sekundoval i Michal Petráň. Lukáš Buchvaldek v dresu Třince odehrál 80.minut.