Hráči RBR SportConsult v 29. kole HET ligy a v 29. kole Fortuna národní ligy

Plzeň po výhře 2:1 nad Teplicemi slaví už 5. mistrovský titul. K tomu jí nejen v tomto utkání značně pomohl Roman Hubník, který předváděl na hřišti skvělé výkony. (O tomto velkém Romanově úspěchu se můžete více dočíst v dalším článku na našem webu.)

Fotbalisté Olomouce prohráli na Spartě 1:0 a tím si výrazně zkomplikovali cestu k 3.místu a zároveň k přímému postupu do základní skupiny Evropské ligy. Hostům k lepšímu výsledku nepomohl ani výborný výkon Lukáše Kalvacha. Druhý poločas tohoto utkání odehrál také Jiří Texl.

Fotbalisté Slovácka a Zlína se v sobotním derby rozešli smírně 1:1 a Slovácko tak zůstává v nejvyšší soutěži. Jan Juroška svým přesným centrem napomohl ke gólu Slovácka, v základní sestavě se objevil také Dominik Janošek. Jakub Rezek zůstal tentokrát na lavičce náhradníků.

Vítkovice doma porazily Sokolov 4:2. Dominik Urbančok nastoupil v základní sestavě a střídal v 61.minutě.

Fotbalisté Třince z Českých Budějovic odjížděli s bezbrankovou remízou. Ačkoliv se oba celky prezentovaly útočnou hrou, diváci se gólové trefy nedočkali. Lukáš Buchvaldek nastoupil v základní sestavě.

Pardubice v Příbrami prohrály 3:1. Utkání, ve kterém padly čtyři branky, však příliš zajímavé nebylo. Michal Petráň nastoupil v základní sestavě, Radek Látal kvůli trestu za červenou kartu v minulém kole tentokrát chyběl.