Hráči RBR SportConsult v 3.kole nového ročníku Fortuna ligy a 2.kole Fortuna národní ligy

Fotbalisté Plzně ve 3.kole fotbalové ligy porazili na domácí půdě Karvinou 3:2. Viktoria byla od začátku utkání aktivnější a rychlým vedením zamotali Strakovým svěřencům hlavu. Na začátku druhého poločasu Karviná proměnila penaltu a vyrovnala tak stav utkání na 1:1. Poté domácí během několika minut dvakrát skórovali a Karviná těsně před koncem výsledek pouze zkorigovala. Dominik Janošek nastoupil poprvé v dresu FC Viktoria Plzeň v základní sestavě a svým výkonem také pomohl k vítězství. Lukáš Kalvach zůstal tentokrát mezi náhradníky. Roman Hubník kvůli zranění stále chybí.

Slovácko prohrálo v Jablonci 0:6 a Jablonec tak neporazitelnost ve vzájemných zápasech natáhl už na jedenáct duelů. Jan Juroška z důvodu zranění kolene nemohl do utkání nastoupit.

Mladá Boleslav obrátila duel s Opavou a zvítězila 4:1. Už ve 4.minutě šli Slezané do vedení, ale Středočeši už do konce prvního poločasu otočili stav utkání na 2:1. Václav Juřena po nemoci byl už na lavičce mezi náhradníky.

Po bojovném a poměrně vyrovnaném průběhu utkání nakonec Olomouc podlehla na Slavii 0:1. V nastaveném čase měla Sigma šanci na vyrovnání skóre, ale Houska nedokázal proměnit penaltu a nastřelil pouze tyč. A to již v prvním poločase navíc Plšek otřásl také břevnem domácích. Václav Jemelka nastoupil v základní sestavě a byl nejlepším hráčem na hřišti v dresu hostí. Jiří Texl nastoupil v 82.minutě.

Fotbalisté Jihlavy po remíze v Ústí nad Labem poprvé vyhráli. Ve druhém kole Fortuna národní ligy porazili na domácí půdě Vítkovice 3:0. V základní sestavě Vítkovic nastoupil Lukáš Buchvaldek. V domácím týmu Jihlavy potom poprvé den po svém příchodu do klubu nastoupil v 57.minutě Jakub Rezek. A už 3 minuty poté krásně asistoval u prvního gólu domácích.

FK Baník Sokolov prohrál na Žižkově 1:2. Ondřej Štursa kvůli svalovému zranění stále nemohl do utkání nastoupit.