Hráči RBR SportConsult v 30.kole Fortuna ligy a 24.kole Fortuna národní ligy

Základní část Fortuna ligy skončila, čeká nás nadstavba

Fotbalisté Slovácka v závěrečném 30. kole základní části fotbalové ligy remizovali 1:1 s Bohemians 1905 a oba týmy tak čeká nadstavba o udržení v nejvyšší soutěži. Ve druhém poločase začali domácí útočně. V 50. minutě po Juroškově centru ze standardní situace hlavičkoval Reinberk, ale Fryšták jeho pokus chytil. Jan Juroška a Dominik Janošek nastoupili v základní sestavě. Jakub Rezek zůstal mezi náhradníky.

Plzeň doma porazila Duklu 4:0. Dukla držela s Plzní krok jenom do 6. minuty, než padl první gól. Domácí měli převahu i po změně stran. Roman Hubník s kapitánskou páskou byl u šancí Dukly a i díky jeho skvělé obraně se Plzni tentokrát podařilo udržet čisté skóre.

Fotbalisté Opavy prohráli na domácí půdě proti Spartě 0:3. Václav Juřena do utkání nastoupil v 81.minutě, dostal se i do šance, ale ani jemu se nepodařilo snížit skóre.

Olomouc na Slavii nakonec podlehla a odvezla si porážku 1:2. Hosté se snažili zabránit útokům Slavie, ale bohužel to nebylo vůbec jednoduché. Lukáš Kalvach a Václav Jemelka nastoupili v základní sestavě a podali kvalitní výkony. Jiří Texl kvůli přetrvávajícímu zranění kolene v utkání chyběl.

Třinec doma remizoval 2:2. Třinec se k první útočné akci dostal už v 10. minutě a hned z toho byla první trefa utkání. Vedení domácích trvalo ale jen 15 minut. Lukáš Buchvaldek nastoupil v základní sestavě, střídal potom v 65.minutě.