Hráči RBR SportConsult v 30. kole HET ligy a v 30. kole Fortuna národní ligy

Fotbalisté Olomouce v závěrečném 30. kole zdolali doma Mladou Boleslav 3:0. Skvělou sezónu tak ukončili na čtvrtém místě prvoligové tabulky. K tomuto místu napomohli oba naši hráči, kteří celou sezónu podávali skvělé výkony. Lukáš Kalvach odehrál i tentokrát celé utkání, Jiří Texl zůstal jen na lavičce mezi náhradníky.

Plzeň na Julisce porazila Duklu 5:1. Už od začátku utkání byli domácí podstatně slabší, než první Plzeň. Roman Hubník nastoupil jako kapitán, po prvním poločase za stavu 3:1 pro Plzeň z utkání odešel.

Slovácko prohrálo v Jablonci 2:0. Jakub Rezek nastoupil do utkání v základní sestavě, Dominik Janošek vstoupil do utkání v 79.minutě. Jan Juroška kvůli lehkému zranění tentokrát nehrál.

Pardubice zakončily sezónu na třetím místě po domácím vítězství nad Olympií 2:0. Výbornou formu ze závěru jara svým výkonem opět potvrdil Radek Látal. Na výhře se svým 9-tým gólem v sezóně podílel také Michal Petráň.

Vítkovice si z Ústí nad Labem odvezly porážku 4:0. Dominik Urbančok byl mezi náhradníky, do utkání vstoupil v 76.minutě.

Třinec doma remizoval s Varnsdorfem 2:2. Třinec byl ve druhém poločase aktivnější. Na druhém gólu domácích se krásným centrem podílel také Lukáš Buchvaldek.