Hráči RBR SportConsult v 6. kole Fortuna ligy a Fortuna národní ligy

Fotbalisté Opavy v 6.ligovém kole prohráli na domácí půdě v brněnském azylu s Karvinou 3:1. Václav Juřena do utkání nastoupil v 77. minutě.

Plzeň i po pomalejším startu doma deklasovala Mladou Boleslav 6:1 a zůstala tak i po 6.kole bez ztráty bodu. Roman Hubník standardně předvedl kvalitní výkon a pomohl tak svému týmu k vítězství.

Sigma Olomouc, která ve čtvrtečním utkání se Sevillou předvedla velmi kvalitní výkon, v Jablonci prohrála 3:0. Po čtvrthodině hry měl Jiří Texl šanci na gól, bohužel se mu ji ale nepodařilo proměnit. Také Lukáš Kalvach měl šanci snížit skóre, ale jeho přízemní střela se mezi tyče nevešla. Oba hráči odehráli celé utkání.

Fotbalisté Slovácka prohráli v pondělní dohrávce 6. kola první fotbalové ligy se Zlínem 0:4. Jan Juroška a Dominik Janošek nastoupili do utkání v základní sestavě, Dominika pak střídal Jakub Rezek v 76.minutě.

Třinec doma remizoval s Táborskem 1:1. Lukáš Buchvaldek kvůli přetrvávajícímu zranění třísel do utkání stále nemohl nastoupit.

Pardubice ve Vlašimi prohrály 2:0. Michala Petráně v jeho šancích vychytal domácí brankář Patrik Le Giang.