Hráči RBR SportConsult v 7.kole Fortuna ligy a 6.kole Fortuna národní ligy

Fotbalisté Slovácka v 7. kole Fortuna ligy prohráli na Baníku 0:3. Jan Juroška se po operaci kolene stále nemohl zapojit do utkání.

Olomouc doma porazila Teplice 2:0. Sigma do utkání vstoupila nejlépe, jak mohla, když hned ve 2.minutě po centru Václava Jemelky Plšek vstřelil úvodní gól. Václav Jemelka odehrál již standardně celé utkání, tentokrát vzhledem k mnoha vynuceným absencím v týmu Sigmy ale na pozici levého obránce. Radek Látal vstoupil do utkání v 84.minutě, Jiří Texl pro zranění zad tentokrát chyběl.

Fotbalisté Karviné se dočkali prvního vítězství v sezoně, když ve Zlíně vyhráli 4:1. Martin Vlachovský se do nominace na utkání nedostal. Ve víkendovém utkání divize F však vstřelil hattrick.

Jakub Markovič absolvoval svůj debut v ligovém utkání za A-tým SK Slavia Praha ve vršovickém derby proti Bohemians Praha. Před více než 16 tisíci diváky vychytal svému týmu čisté konto. Slavia tak vyhrála na domácí půdě 4:0.

Plzeň si spravila chuť po krušném období a doma porazila Opavu 4:0. Domácí byli od začátku aktivnější a bylo jen otázkou času, kdy padne první gól. prakticky po celé utkání se na opavskou branku valil jeden útok za druhým. Také střídající Dominik Janošek během 10 minut pobytu na hřišti připravil svým spoluhráčům 2 gólové šance a navíc nastřelil břevno opavské branky. Lukáš Kalvach nastoupil v základní sestavě a podal standardně kvalitní výkon. Roman Hubník stále chybí. V týmu hostí nastoupil Václav Juřena, který odehrál celé utkání.

Jihlava porazila SK Líšeň 3:2 a posunula se tak do čela tabulky soutěže. Jakub Rezek střídal v 60.minutě. Hned po několika minutách na hřišti se druhou asistencí podílel na navýšení vedení svého týmu na 2:0. Zásadní podíl měl však na rozhodující brance svého týmu, kdy po rychlé kombinaci v 89.minutě sklepl míč na Lacka, který tak upravil celkový stav na 3:2 pro domácí.

Fotbalisté Vítkovic si z Brna odvezli porážku 0:1. Lukáš Buchvaldek vstoupil do utkání v 80.minutě.

Sokolov prohrál v Pardubicích 0:4. Ondřej Štursa nastoupil v 69.minutě, ale bohužel ani jemu se nepodařilo korigovat nepříznivý stav utkání.