Hráči RBR SportConsult v 7. kole Fortuna ligy a Fortuna národní ligy

Roman Hubník utkání na Slavii nedohrál, Michal Petráň vstřelil už 5 branek

Fotbalisté Dukly v malém pražském derby na Spartě prohráli 2:0. Ondřej Štursa po nemoci ještě nebyl připraven k utkání.

Šlágr 7. kola fotbalové ligy rozhodla pasáž, jejíž následky obhájce titulu nemohl ustát a poprvé na podzim ztratil body. Plzeň si z pražské Slavie odvezla porážku 4:0. Ve 38. minutě dostal Roman Hubník svou druhou žlutou kartu, byl ze zápasu vyloučen a Slavie navíc kopala penaltu, kterou Stoch proměnil. Po té už neměla Plzeň reálnou šanci s vývojem utkání něco udělat.

Slovácko v Karviné prohrálo 2:1. Jan Juroška standardně odehrál celé utkání, Dominik Janošek a Jakub Rezek zůstali tentokrát na lavičce.

Sigma Olomouc i přesto, že v prvním poločase vedla 2:0, nakonec prohrála i čtvrtý domácí zápas. Ve 2. poločase hráči Bohemians Praha během 14 minut otočili utkání na konečných 2:3. Lukáš Kalvach odehrál celé utkání, Jiří Texl zůstal na lavičce.

Třinec ve Vítkovicích prohrál 3:1. Lukáš Buchvaldek stále nemohl do utkání nastoupit, jeho zranění třísel se léčí velmi pomalu. Držíme palce Lukáši.

Pardubice doma porazily SK Dynamo České Budějovice 2:0. Michal Petráň se trefil v 85.minutě a pomohl tak Pardubicím k výhře a důležitým 3 bodům pro svůj tým. Michalovi se v této sezóně střelecky velmi daří, jeho gól proti Budějovicím byl již 5. v této sezóně. Jen tak dál Michale.