Hráči RBR SportConsult v 8.kole Fortuna ligy a 7.kole Fortuna národní ligy

Fotbalisté Slovácka v utkání 8. kola první fotbalové ligy remizovali s Mladou Boleslaví 1:1. Domácí si první šanci vytvořili až ve 20.minutě, ovšem brankář Boleslavi si míč pohlídal. Do vedení se ale Slovácko dostalo už v prvním poločase. Jan Juroška po lehké operaci kolena je zpět a do utkání nastoupil v 84.minutě. Bohužel se mu nepodařilo v závěru proměnit brejk a hosté z protiútoku v poslední minutě vyrovnali.

Plzeň vyhrála v Příbrami a odvezla si tak vydřené 3 body. Utkání začalo útokem domácích, ale sřela letěla těsně nad břevno. Lukáš Kalvach na tuto akci odpověděl střelou po zemi, tu ale brankář Příbrami vychytal. Do druhé půle vstoupily oba týmy velmi aktivně. Lukáš Kalvach se dostal ještě k další střele na bránu, ale opět si s ní Boháč poradil. Dominik Janošek zůstal tentokrát na lavičce mezi náhradníky, Roman Hubník stále v sestavě chybí.

Opava doma remizovala se Slavii 1:1. Hosté byli od začátku utkání aktivnější a po 12.minutách hry se dostali do výhody, kdy rozhodčí odpískal faul a vyloučil domácího stopera. Slávisté přesilovku rychle využili, když ve 24.minutě vstřelili gól. Domácí ale v prodloužení vyrovnali na 1:1. Václav Juřena nastoupil v 82.minutě.

Fotbalisté Sigmy Olomouc na Spartě remizovali 3:3. V krásném utkání za stálého deště bylo k vidění kromě 6-ti vstřelených branek také několik nastřelených tyčí a břeven a to od obou týmů. Václav Jemelka nastoupil v základní sestavě. Radek Látal zůstal mezi náhradníky. Jiří Texl pro lehké zranění zad stále chybí.

Vítkovice na domácí půdě prohráli s Pardubicemai 1:3. Lukáš Buchvaldek nastoupil v 65.minutě.

FC Vysočina Jihlava si z Hradce Králové odváží porážku 2:4. Po prvním poločase, který patřil jasně Jihlavě, se podařilo domácím vývoj utkání změnit. Jakub Rezek nastoupil v 74.minutě, ale k žádné větší šanci se nedostal.

Sokolov doma remizoval s Prostějovem 1:1. Ondřej Štursa nastoupil v 59.minutě a hned se dostal ke střele na bránu, tu ale Hanáci srazili. Tímto výsledkem se domácí odpoutali z posledního místa tabulky.