Hráči RBR SportConsult v 8.kole Fortuna ligy a Fortuna národní ligy

Michal Petráň vsřelil už 6.branku v sezóně

Sigmě Olomouc se v domácí lize stále nedaří a z Příbrami si odváží porážku 0:1. Začátek utkání patřil Sigmě, bohužel z žádné z nadějných akcí se hostům nepodařilo vstřelit gól. Lukáš Kalvach standardně nastoupil v základní sestavě, Jiří Texl zůstal mezi náhradníky.

Mistrovská Plzeň se na domácí půdě v utkání proti Opavě trápila a teprve až Hrošovský proměněnou penaltou Viktorii zachránil. Roman Hubník tentokrát chyběl kvůli červené kartě z předchozího kola.

Slovácko doma proti Slavii prohrálo 1:3. Do historie utkání se zapsali všichni naši hráči v domácím dresu. Na začátku 2.poločasu měl jako první šanci vstřelit gól Dominik Janošek, ale jeho rána orazítkovala tyč, střela Jana Jurošky o pár minut později skončila pro změnu na břevnu slávistické branky. Slovácko se nakonec dočkalo, když v 82.minutě po faulu na Jakuba Rezka proměnil domácí Daníček penaltu. Dominik Janošek a Jan Juroška odehráli celé utkání, Jakub Rezek se na hřiště dostal v 55.minutě.

Fotbalisté Dukly doma porazili Liberec 2:0 a získali své první 3 body v této sezóně. Ondřej Štursa po návratu z reprezentačního srazu U19 odehrál utkání za juniorku Dukly.

Třinec doma porazil Sokolov 2:0 a slaví tak první výhru. Lukáš Buchvaldek kvůli přetrvávajícímu zranění třísla stále nemohl do utkání nastoupit.

Fotbalisté Pardubic si po divokém zápase se Žižkovem nakonec odvezli remízu 4:4. Michal Petráň hned po změně stran zahrozil, jeho rána šla ale vysoko. O několik minut později si připsal asistenci a v 90.minutě vstřelil gól. Se 6ti vstřelenými brankami se Michal Petráň usadil na průběžném 2.místě tabulky střelců soutěže. Jen tak dál, Michale.