Hráči RBR SportConsult v 9.kole Fortuna ligy a Fortuna národní ligy

Fotbalisté Olomouce v utkání 9.kola doma porazili Duklu 1:0. O jedinou branku domácích se postaral Václav Jemelka a Hanáci díky němu zvítězili po sérii šesti porážek za sebou. V neúplné tabulce poskočili na 14. příčku. Lukáš Kalvach odehrál celé utkání, Jiří Texl do utkání vstoupil v 71.minutě. Ondřej Štursa v opačném týmu tentokrát chyběl.

Slovácko si z Mladé Boleslavi odvezlo porážku 1:5, která ale vůbec neodpovídala průběhu utkání. Po dlouhé době nastoupil v základní sestavě Jakub Rezek, který měl na začátku druhého poločasu šanci vyrovnat skóre na 1:1, ale bohužel se mu nepodařilo gól vstřelit. Přesto podal velmi dobrý výkon, stejně jako Dominik Janošek a Jan Juroška, kteří také nastoupili v základní sestavě.

Fotbalisté prvoligového nováčka Opavy porazili v brněnském azylu Teplice 2:0. Václav Juřena tentokrát zůstal jen mezi náhradníky na lavičce.

Plzeň v dohrávce 9.kola prohrála v Jablonci 0:3. Kapitán Roman Hubník kvůli zranění po srážce v hlavičkovém souboji utkání nedohrál.

Pardubice doma remizovaly s Brnem 1:1. Michal Petráň nastoupil v základní sestavě. Po vyloučení obránce Pardubic Proska byl v 52. minutě z taktických důvodů vystřídán.

Třinec ve Varnsdorfu zvítězil 1:0. Lukáš Buchvaldek má stále problémy s tříslem, proto i tentokrát v utkání chyběl.