Hráči RBR SportConsult ve 2. kole Fortuna ligy a Fortuna národní ligy

Olomouc v Mladé Boleslavi vyhrála 4:0 a odvezla si zaslouženě tři body. Byla od začátku utkání aktivnější, dobře bránila a z rychlých výpadů čtyřikrát skórovala. Lukáš Kalvach byl v základní sestavě, Jiří Texl zůstal tentokrát mezi náhradníky.

Slovácko díky gólu v nastavení porazilo Ostravu 2:1. Domácí už ve 22. minutě otevřeli skóre, když Juroška nacentroval do šestnáctky na Kuchtu, který nejprve hlavou trefil protihráče, ale z dorážky levačkou vystřelil přesně k tyči. Slovácko v nejvyšší soutěži zvítězilo poprvé v sezoně a celkově po šesti zápásech. Jan Juroška odehrál celé utkání, Dominik Janošek a Jakub Rezek zůstali tentokrát na lavičce mezi náhradníky.

Fotbalisté Opavy se Zlínem na brněnské půdě prohráli 1:2. Prvoligový nováček v zápase druhého kola hrál od 14. minuty v oslabení. Václav Juřena nastoupil do utkání v základní sestavě, střídal potom v 87.minutě.

Fotbalisté Plzně až zlepšeným výkonem ve druhém poločase nakonec vyhráli na domácí půdě nad Libercem 1:0. Roman Hubník svým dobrým výkonem pomohl k čistému kontu svého týmu.

Pardubice v Jihlavě prohrály 1:0. Hosté byli po celé utkání aktivní, vytvořili si řadu standardních situací. Michalovi Petráňovi, který nastoupil v základní sestavě, ani nikomu z jeho spoluhráčů, se tentokrát skórovat nepodařilo.

Třinečtí fotbalisté po aktivnějším začátku nakonec prohráli na domácí půdě s Prostějovem 0:2. Lukáš Buchvaldek po zranění, které ho provázelo celou přípravu, nastoupil do utkání na posledních 20 minut.