Hráči RBR SportConsult ve 3. a 4. kole nadstavbové části Fortuna ligy a ve 29.kole Fortuna Národní ligy

Fotbalisté Slovácka se výrazně přiblížili záchraně ve fotbalové lize. Ve třetím kole nadstavby porazili doma Opavu 4:1. Dominik Janošek se střelecky prosadil už ve 2.minutě hry, když z pravé strany poslal měkký přízemní centr Navrátil a Dominik ho dorazil do sítě. Jan Juroška a Dominik Janošek nastoupili v základní sestavě. Jakub Rezek zůstal mezi náhradníky. Václav Juřena z opačného týmu do utkání rovněž vůbec nenastoupil.

Na Dukle se Slovácku nepodařilo využít přesilovky a ve čtvrtém kole remizovali 0:0. Dominik Janošek opět nechyběl v základní sestavě. Jan Juroška zůstal tentokrát na lavičce a Jakub Rezek střídal v 52.minutě.

Fotbalisté Opavy v předposledním čtvrtém kole nadstavby doma zdolali Příbram 2:1 a zajistili si záchranu v první lize. Václav Juřena nastoupil do utkání v 73.minutě.

Plzeň ve středečním utkání 3. kola skupiny o titul ve fotbalové lize porazila Spartu 4:0. V Liberci pak ve 4.kole vyhrála 2:0, ale titul po remíze 0:0 Ostravy se Slavií neobhájí. Roman Hubník chyběl v obou utkáních kvůli přetrvávajícímu zranění palce.

Ve 29. kole FORTUNA NÁRODNÍ LIGY Třinec prohrál na půdě Zbrojovky Brno 0:5. Do druhého poločasu nastoupili hosté aktivněji a snažili se s výsledkem ještě něco udělat. Lukáš Buchvaldek střídal v 65.minutě za stavu 0:2. Bohužel ani jemu se nepovedlo stav utkání změnit.