Hráči RBR SportConsult ve 3. kole Fortuna ligy a Fortuna národní ligy

Opava na Slavii prohrála 1:3. Václav Juřena do utkání vstoupil v 83.minutě za stavu 1:2 a ocitl se v několika šancích Opavy, která sahala po bodu. V poslední minutě nakonec hosté dostali 3. branku a na svůj 1. bod po návratu do nejvyšší soutěže stále čekají.

Fotbalisté Plzně si ze sobotního utkání nakonec odvezli 3 body, když vyhráli v Olomouci 1:0. Sigma Olomouc byla Plzni celý zápas velmi vyrovnaným soupeřem. Na straně domácích podal standardně kvalitní výkon Lukáš Kalvach, který nastoupil v základní sestavě, v 74. minutě přinesl oživení do utkání také Jiří Texl. Šťastnější byl nakonec kapitán hostí Roman Hubník, který svým výkonem značně pomohl k vítězství.

Slovácko na pražské Spartě prohrálo 0:1. Hostujícímu celku se utkání vůbec nevyvedlo. Jan Juroška odehrál celé utkání, Jakub Rezek nastoupil v 72.minutě a Dominik Janošek zůstal tentokrát mezi náhradníky.

Třinečtí fotbalisté prohráli v Ústí nad Labem 0:1 a po třech utkání zůstávají v soutěžní tabulce bez bodového zisku. K lepšímu výsledku nepomohl ani uzdravující se Lukáš Buchvaldek, který nastoupil do 2. poločasu. V 74. minutě měl největší šanci hostí, kterou zmařil vynikajícím zákrokem domácích brankář Lindr.

Pardubice v utkání proti Varnsdorfu měly sice navrch, ale nepovedlo se jim vstřelit branku a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou. Michal Petráň pokračoval v aktivních výkonech této sezóny, nicméně ani jemu se nepodařilo za 90. minut překonat brankáře hostí.