Jakub Markovič a Ondřej Hapal na Turnaji Václava Ježka

Ve východních Čechách proběhl minulý týden turnaj reprezentačních týmů v kategorii U18 "Memoriál Václava Ježka", do kterého byli nominováni také 2 hráči naší agentury RBR SportConsult Jakub Markovič a Ondřej Hapal.

Reprezentační výběr do 18 let vstoupil do 25.ročníku turnaje remízou 2:2 s Bulharskem. V tomto utkání naši hráči nenastoupili.

První vítězství si reprezentanti připsali v utkání proti SAE. Výhru zařídil záložník Ondřej Hapal, který se trefil v 69.minutě. Jakub Markovič pro změnu zaznamenal čisté konto. Oba hráči odehráli celé utkání.

V posledním utkání základní skupiny vybojovali reprezentanti remízu 1:1 proti silnému výběru USA. Jakub Markovič chytal celé utkání, Ondřej Hapal střídal v 81.minutě.

V boji o bronz nakonec čeští reprezentanti podlehli Slovensku 1:6 (0:3). Ondřej Hapal v tomto utkání odehrál 1.poločas, Jakub Markovič zůstal na lavičce.

Naše reprezentace tak obsadila s bilancí jedné výhry, dvou remíz a jedné prohry konečné 4.místo.