Karviná má další posilu pro boj o záchranu. Ze Sigmy přichází Látal

Karviná získala další posilu pro jarní boj o udržení FORTUNA:LIGY. Z Olomouce přichází na hostování pravý obránce Radek Látal mladší (24). V sobotu s týmem odcestuje na soustředění do Turecka.

Ještě ve čtvrtek ráno byl Látal se Sigmou na Maltě. Odpoledne už se hlásil v Karviné. "Byl to náročný den, ale jsem rád, že moje hostování se podařilo dotáhnout ještě před odletem na soustředění," říká Látal. "Budu mít dost času kluky poznat, těším se na to. Fyzicky se cítím dobře, se Sigmou jsme makali a i teď na Maltě jsem odtrénoval dvě fáze."

Radek Látal je synem bývalého reprezentanta a trenéra, který je novým koučem polského týmu Termalica Nieciecza. "Má všechny předpoklady, aby se mu u nás dařilo a v jarních bojích o záchranu nám pomohl," věří sportovní ředitel Lubomír Vlk.

Příchod šikovného beka, který v lize odehrál 44 zápasů (2+0), ocenil i trenér Bohumil Páník. "Radek je pravý bek, výborně rychlostně vybavený. Jsem rád, že je tady a bude s námi na soustředění už od prvního dne," dodal Páník.

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2021-22/408056/karvina-ma-dalsi-posilu-pro-boj-o-zachranu-ze-sigmy-prichazi-latal.html