Lukáš Buchvaldek, Jakub Rezek a Ondřej Štursa na hostování ve Fortuna národní lize

V průběhu posledního týdne došlo k dočasné změně dresu u 3 našich dlouholetých klientů, Lukáše BuchvaldkaJakuba Rezka a Ondřeje Štursy.

Lukáš Buchvaldek se po návratu z jarního hostování v Třinci statečně rval o svoji pozici v mateřské Sigmě Olomouc, se kterou také absolvoval závěrečný přípravný camp v Rakousku. Svými výkony v průběhu celé přípravy určitě nezklamal. V zájmu jeho maximálního herního vytížení ale nakonec došlo k dohodě o jeho odchodu na hostování na podzimní část Fortuna národní ligy do týmu MFK Vítkovice. Trenér tohoto týmu Jiří Balcárek o Lukáše projevoval dlouhodobý zájem. Věříme tedy, že tato volba přinese všem stranám uspokojení.

Po několika jednáních s vedením 1.FC Slovácko o další budoucnosti Jakuba Rezka v tomto klubu došlo nakonec k dohodě o jeho uvolnění na celoroční hostování do týmu Vysočina Jihlava. Tento ambiciózní klub Fortuna národní ligy o Jakubovi služby usiloval již před jarní částí minulé sezóny. Naprosto enormní zájem o jeho služby po celou dobu projevoval hlavní trenér Jihlavy Radim Kučera. Jsme přesvědčeni, že toto hostování zásadně pomůže Jakubovi v restartu jeho kariéry. Vzhledem k jeho nízkému věku na to má pořád ještě čas...

Dalším našim klientem, kterého čeká hostování ve Fortuna národní lize je Ondřej Štursa z FC Viktoria Plzeň. Ondra začal v červnu přípravu se svým mateřským klubem, ale vzhledem k obrovské konkurenci v kádru Viktorie a zájmu o jeho maximální herní vytížení došlo k dohodě o hostování v Baníku Sokolov. Pro Ondru to zárověň znamená i návrat do domácího prostředí, právě z Baníku Sokolov před několika lety do Plzně přestoupil. Ondra v posledních týdnech doléčoval svalové zranění, jeho návrat na trávníky je ale blízko.

Všem klukům přejeme, ať se jim daří.

Držte se borci!