Reprezentační ozvěny

Jakub Markovič a Jan Halász na ME nepostupují, Dominik Janošek pomohl svým gólem proti Nizozemsku

Reprezentanti do 17 let vstoupili do závěrečné fáze kvalifikace ME prohrou se Srbskem 2:0. Jakub Markovič odchytal celé utkání, Jan Halász se přidal ve 41. minutě.

Ani v druhém utkání elitní fáze se reprezentantům nedařilo a tak se bohužel na ME do Anglie nepodívají. Se Španělskem prohráli 2:0. Jakub Markovič i Jan Halász odehráli celé utkání.

Jan Halász nastoupil i do třetího utkání, které čeští mladíci hráli v Olomouci s Ukrajinou. Reprezentace do 17 let se s kvalifikací na ME rozloučila remízou 0:0.

Česká reprezentace do 20 let zvládla výborně jarní část Elite tournament. Po výhře v Plzni nad Itálii 1:0 porazila také stejně staré Nizozemce na jejich půdě 1:3. Dominik Janošek odehrál obě utkání. Svůj velmi dobrý výkon korunoval 7 minut před koncem gólem v Nizozemsku.

I díky těmto výhrám skončili naši reprezentanti v nové soutěži na krásném 3.místě.