Hráči RBR SportConsult v 16.kole Fortuna ligy a Fortuna národní ligy

Fotbalisté Plzně remizovali v 16. kola nejvyšší soutěže na půdě Liberce 1:1. V prvním poločase bylo utkání vyrovnané, ve druhém poločase po vyloučení Hejdy získal Liberec výraznou převahu. Hosté ke konci zápasu z ojedinělé akce nakonec vyrovnali. Roman Hubník odehrál celé utkání.

Po nepřesvědčivém výkonu prohrála Opava ve Zlíně 0:2. Prohrála tak ve vzájemných duelech počtvrté za sebou a ukončila úspěšnou sérii posledních tří kol, ve kterých získala sedm bodů. Václav Juřena nastoupil do utkání v 63.minutě.

Fotbalisté Slovácka vyhráli v Ostravě 3:0. Výborný výkon v utkání podal Dominik Janošek. Ve 29. minutě dokonce mohl vstřelit hlavou gól, ale ve velké šanci po centru Navrátila těsně minul branku. Jan Juroška a Dominik Janošek nastoupili v základní sestavě, Jakub Rezek střídal v 85.minutě.

Olomouc doma prohrála s Mladou Boleslaví 0:4. Sigma mohla za stavu 0:1 vyrovnat, ale Jakub Plšek neproměnil penaltu. Hanáci se do žádných velkých šancí potom už nedostávali. V základní sestavě nastoupili Václav Jemelka, Lukáš Kalvach i Jiří Texl.