Hráči RBR SportConsult v 23.kole HET ligy a v 21.kole Fortuna národní ligy

Důležitý záchranářský souboj mezi fotbalisty Karviné a Slováckem skončil bezbrankovou remízou. Slovácko dělí od předposledního Brna jediný bod. Jan Juroška byl v základní sestavě, Jakub Rezek se do utkání přidal v 82.minutě, Dominik Janošek kvůli žlutým kartám tentokrát chyběl.

Fotbalisté Olomouce doma remizovali s Jilavou 1:1. Lukáš Kalvach mohl Olomouc dostat do vedení, kdy po brejku vstřelil branku, ale rozhodčí jeho gól kvůli ofsajdu neuznal. Lukáš Kalvach nastoupil v základní sestavě, Jiří Texl se do utkání přidal v 74.minutě.

Fotbalisté Plzně v neděli schytali pětibrankový příděl na hřišti Bohemians 1905. Roman Hubník byl v základní sestavě. Utkání nakonec skončilo porážkou plzeňských fotbalistů 5:2.

Třinec v 21. kole druhé ligy pouze remizoval 1:1 s předposledním Ústím nad Labem. Lukáš Buchvaldek nastoupil do utkání v základní sestavě, v 73. minutě potom střídal.

Vítkovice v Táboře prohrály 1:0. V 51.minutě do utkání vstoupil Dominik Urbančok.

Pardubice prohrály s Opavou v utkání výborné úrovně 0:1. K zisku bodu domácím nepomohl ani kvalitní výkon Michala Petráně, který v prvních 20.minutách spálil 2 velké šance. Michal Petráň nakonec odehrál celé utkání, Radek Látal tentokrát strávil celé utkání na lavičce.