Hráči RBR SportConsult v 25.kole Fortuna ligy a 19.kole Fortuna národní ligy

Václav Jemelka u druhé penalty Sparty. Jan Juroška spálil obrovskou šanci.

V pátečním duelu 25. kola první ligy Plzeň prohrála v Teplicích 1:2. Západočeši inkasovali gól hned po 5 minutách hry. Poté výrazně přidali a několikrát nebyli daleko od vyrovnání, ale z několika vytvořených gólových šancí se jim nepodařilo proměnit žádnou. Teprve ve 2.poločase snížili skóre na 1:2. Snaha Romana Hubníka ke změně stavu utkání bohužel nestačila.

Fotbalisté Slovácka doma remizovali s Jabloncem 0:0. Tým z Uherského Hradiště potřetí za sebou uhrál nerozhodný výsledek a v tabulce zůstává na 11. místě. Jan Juroška kvůli zdravotní indispozici v průběhu týdne střídal až v 86.minutě, kdy se dostal do velké šance, ale brankář Hrubý jeho střelu vyrazil. Jakub Rezek zůstal na lavičce mezi náhradníky. Dominik Janošek kvůli trestu za červenou kartu z předchozího kola nemohl do utkání nastoupit.

Olomouc na Spartě prohrála 1:2. Hanáci sice po prvním poločase vedli 1:0, ale ve druhém poločase sudí odpískali v průběhu 5 minut 2 penalty pro Spartu, které Kanga proměnil a otočil tak stav utkání. Druhá z obou penalt byla nařízena po faulu Václava Jemelky na Tetteha. Olomouc tak prohrála po čtyřech výhrách za sebou a v tabulce je desátá. Lukáš Kalvach a Václav Jemelka nastoupili v základní sestavě. Jiří Texl zůstal tentokrát mezi náhradníky.

Opava na Bohemce remizovala 0:0. Václav Juřena vytvořil svému týmu šanci po 9 minutách hry, kdy z pravé strany poslal do pokutového území Bohemians přetažený centr, který Zapalač vrátil na malé vápno, ale Schaffartzik hlavičkoval přímo do náruče Fryštáka. Do druhého poločasu pak Václava Juřenu vystřídal Smola.

V 19. kole 2.ligy Třinec remizoval doma se Znojmem 1:1. Skóre otevřel Třinec už ve 24. minutě, ale vedení si dlouho neudržel. Ve 36. minutě hosté vyrovnali a další branky už se ani jeden tým nedočkal. Lukáš Buchvaldek odehrál celé utkání a prezentoval se po dlouhém zranění velmi aktivním výkonem.