Hráči RBR SportConsult v nadstavbové části Fortuna ligy a ve 27, 28.kole Fortuna Národní ligy

Slovácko ve druhém kole skupiny o záchranu remizovalo s Bohemians 1905 bez branek. Jan Juroška a Dominik Janošek nastoupili v základní sestavě. Jakub Rezek zůstal mezi náhradníky. Dominik Janošek se dostal k jediné nebezpečné akci svého týmu v celém utkání. Jeho prudkou střelu k tyči domácí brankář Fryšták s námahou vyrazil a gólová dorážka Navrátila nemohla platit pro ofsajd.

Opava doma porazila Duklu 3:2. Slezané se tak přiblížili záchraně, protože od příček pro baráž je na prvním místě tabulky skupiny dělí pět bodů. Václav Juřena nebyl tentokrát ani mezi náhradníky. Do hry ho nepustila bolestivě naražená žebra.

Fotbalisté Olomouce proti Zlínu vyhráli 3:2. Po inkasovaném gólu už v 1.minutě Sigma potřebovala k postupu dát 3 góly a musela tedy otevřít hru ještě více než měla v plánu. Václav Jemelka nastoupil v základní sestavě a byl silnou oporou svého týmu. Lukáš Kalvach tentokrát nenastoupil kvůli lehkému zánětu oka. Jiří Texl chyběl kvůli přetrvávajícímu zranění kolene.

Plzeň na Slavii v utkání o titul podlehla 1:3. Slavia byla aktivnější a iniciativnější, ale k obvyklému tlaku se nedostala. Plzeň si totiž v defenzivě počínala organizovaně a to i přesto, že kapitán Roman Hubník nemohl do utkání stále nastoupit kvůli jeho zranění palce. Do 81. minuty bylo utkání bez branek, ale v posledních desetiminutovce vstřelili domácí v průběhu 8 minut 3 branky. Plzeň pak v poslední minutě výsledek pouze zkorigovala.

Třinec ve Vlašimi vyhrál ve středečním utkání 27.kola Fortuna národní ligy 3:0. Lukáš Buchvaldek nastoupil v 71.minutě. Ve 28. kole pak Třinec na domácí půdě zvítězil 4:0 nad FK Viktoria Žižkov. Ve 29. minutě po rychlé akci na levé straně se dostal balon do pokutového území k volnému Lukáši Buchvaldkovi, který vstřelil gól a zvýšil tak průběžné skóre na 2:0.