Marek Janša pokračuje ve své střelecké formě a svým třetím hattrickem v sezoně pomohl svému týmu porazit Hlučín 3:2

Hlučín - 1. FC Slovácko 2:3 (0:2)

Na půdě Hlučína bylo Slovácko v prvním poločase jasně lepším týmem a na hřišti dominovalo. Získalo dvoubrankový náskok díky Markovi Janšovi, který nejprve pohotovou střelou otevřel skóre a druhou branku přidal z penalty.

Ve druhém poločase nepochopitelně hosté přestali hrát a toho domácí okamžitě využili a snížili na 1-2 po chybě v hostující rozehrávce. Domácí vycítili šanci vyrovnat a tak se převážně hrálo na polovině Slovácka. Ale po rychlé kombinaci šlo Slovácko opět dovedení o dvě branky, kdy po nezištné přihrávce Kohúta dovršil svůj hatrick hostující střelec Marek Janša.

Domácí branka nepoložila a znovu vrhli všechny síly do útoku za což byli odměněni golem na 2-3. Domácí , ale už více nestihli a proto Slovácko odváží důležité 3 body.

Branky: Janša 3

Sestava: Trmal - Olšanský, Miklík, Tkáč, Čajka - Kudriavtcev, Krejčík (55´Leskovjan), Chytil (75´Pěnička) - Šánek(68´Pernica), Janša (87´Furmánek), Kohút