Daniel Horák přestupuje do Sparty

Daniel Horák je novou posilou Sparty. Devatenáctiletý obránce přichází z Hradce Králové. Se Spartou podepsal smlouvu na tři roky. Horák bude hrát pod vedením trenéra Václava Kotala za sparťanský B-tým.

"Jsme velmi rádi, že několikaměsíční zájem Sparty o služby Dana Horáka byl nakonec završen podpisem smlouvy. Dan sice začne o svou pozici v klubu bojovat v B-týmu, ale jsme přesvědčeni, že pod vedením trenéra Kotala může jít jeho výkonnost velmi strmě vzhůru. Není totiž žádným tajemstvím, že zrovna pan Kotal, pod kterým Dan působil v mládežnických reprezentacích, se o jeho přestup hodně zasazoval", konstatoval Roman Brulík, předseda představenstva společnosti RBR SportConsult a.s., která Daniela Horáka zastupuje.

"Jsem strašně rád, že se to povedlo. Už od malička jsem velký sparťan. Znamená to pro mě velký posun v kariéře. Budu trénovat a hrát zápasy s i hráči A-týmu, kteří hrají ligu. V B-týmu je vysoká kvalita," řekl Daniel Horák, který už má za sebou v dresu sparťanského béčka například konfrontaci s rezervou Bayernu Mnichov v přípavném zápase na novou sezonu.

Hodně štěstí v rudém dresu, Dane!

https://sparta.cz/cs/clanek/daniel-horak-prestupuje-do-sparty-35697

Nejnovější zprávy

RBR SportConsult a.s.
Na Míčánce 33
169 01 Praha 6