Hráči RBR SportConsult v 12.kole Fortuna ligy a 11.kole Fortuna národní ligy

Ve 12.kole první ligy Opava doma prohrála s Teplicemi 0:1. Václav Juřena v utkání pro zranění chyběl.

Fotbalisté Olomouce v Příbrami remizovali 0:0. Sigma tak v nejvyšší soutěži prodloužila sérii bez porážky na šest zápasů a je v tabulce sedmá. Václav Jemelka odehrál celé utkání, Jiří Texl nastoupil v 90.minutě. Radek Látal zůstal mezi náhradníky.

Plzeň v Mladé Boleslavi nakonec podlehla a po penaltě v nastaveném čase prohrála 1:2. Do 1. poločasu vstoupila Plzeň aktivněji. Západočeši zahrozili už po dvou minutách hry, kdy domácí odvrátili rohový kop, odražený míč získal za velkým vápnem Lukáš Kalvach a s jeho dělovkou měl Stejskal starosti. Do 2. poločasu vstoupili lépe domácí a ve 48.minutě vyrovnali na 1:1. Lukáš Kalvach nastoupil v základní sestavě a patřil k nejlepším hráčům na hřišti. Roman Hubník a Dominik Janošek zůstali mezi náhradníky.

Fotbalisté Jihlavy opět potvrdili svou sílu na domácím hřišti. V utkání s předposledním Sokolovem sice zkraje zápasu inkasovali, ovšem poté svému soupeři nastříleli tři góly a slavili tři body po výsledku 3:1. Jakub Rezek do utkání vstoupil v 72.minutě a hned si připsal již 6.asistenci v probíhajícím ročníku, když v 81.minutě přiťukl míč k Vaculíkovi a ten tak zvýšil skóre na konečný stav utkání. V základní sestavě hostí nastoupil poprvé v sezóně Ondřej Štursa.

Vítkovice v Třinci prohrály 2:3. Lukáš Buchvaldek potvrdil stoupající formu z posledních utkání, když nejdřív ve 25.minutě přihrál na první gól hostí Střížovi a ve 49.minutě dokonce vyrovnal stav utkání na 2:2, když dokázal přelobovat Adamušku. Lukáš si mohl ještě na konci utkání připsat další asistenci, ale gólman Adamuška si se střelou jeho spoluhráče Holiše bravurně poradil.