Lukáš Buchvaldek a Jakub Rezek na hostování ve Fortuna národní lize

V průběhu posledního týdne došlo k dočasné změně dresu u 3 našich dlouholetých klientů, Lukáše Buchvaldka, Jakuba Rezka a Ondřeje Štursy.

Lukáš Buchvaldek se po návratu z jarního hostování v Třinci statečně rval o svoji pozici v mateřské Sigmě Olomouc, se kterou také absolvoval závěrečný přípravný camp v Rakousku. Svými výkony v průběhu celé přípravy určitě nezklamal. V zájmu jeho maximálního herního vytížení ale nakonec došlo k dohodě o jeho odchodu na hostování na podzimní část Fortuna národní ligy do týmu MFK Vítkovice. Trenér tohoto týmu Jiří Balcárek o Lukáše projevoval dlouhodobý zájem. Věříme tedy, že tato volba přinese všem stranám uspokojení.

Po několika jednáních s vedením 1.FC Slovácko o další budoucnosti Jakuba Rezka v tomto klubu došlo nakonec k dohodě o jeho uvolnění na celoroční hostování do týmu Vysočina Jihlava. Tento ambiciózní klub Fortuna národní ligy o Jakubovi služby usiloval již před jarní částí minulé sezóny. Naprosto enormní zájem o jeho služby po celou dobu projevoval hlavní trenér Jihlavy Radim Kučera. Jsme přesvědčeni, že toto hostování zásadně pomůže Jakubovi v restartu jeho kariéry. Vzhledem k jeho nízkému věku na to má pořád ještě čas...

Dalším našim klientem, kterého čeká hostování ve Fortuna národní lize je Ondřej Štursa z FC Viktoria Plzeň. Ondra začal v červnu přípravu se svým mateřským klubem, ale vzhledem k obrovské konkurenci v kádru Viktorie a zájmu o jeho maximální herní vytížení došlo k dohodě o hostování v Baníku Sokolov. Pro Ondru to zárověň znamená i návrat do domácího prostředí, právě z Baníku Sokolov před několika lety do Plzně přestoupil. Ondra v posledních týdnech doléčoval svalové zranění, jeho návrat na trávníky je ale blízko.

Všem klukům přejeme, ať se jim daří.

Držte se borci!

Nejnovější zprávy

RBR SportConsult a.s.
Na Míčánce 33
169 01 Praha 6