Naši hráči v české reprezentaci

Česká reprezentace do 20 let odehrála další ze série utkání Elite Tournament proti Německu. Dominik Janošek svým centrem na Šašinku pomohl k prvnímu vstřelenému gólu našeho týmu. V závěru utkání však neproměnil penaltu a proto se i přes velmi kvalitní výkon českého výběru z výhry 3:2 nakonec radovalo Německo. Další utkání se odehrálo v Příbrami proti Portugalsku, kde český výběr prohrál 2:4. Dominik Janošek do prvního utkání nastoupil v základní sestavě, v Příbrami potom střídal Sadílka v 63.minutě.

Česká reprezentace do 19 let na přípravném utkání v Nizozemsku prohrála 1:5. O 3 dny později ale odčinili nevydařený zápas v Holandsku a zvítězili nad Švýcarskem 5:0. Ondřej Štursa vedl naši reprezentaci do prvního utkání jako kapitán, do druhého potom nastoupil na posledních 30.minut.

Nejnovější zprávy

RBR SportConsult a.s.
Na Míčánce 33
169 01 Praha 6