Hráči RBR SportConsult v 13.kole Fortuna ligy a Fortuna národní ligy

Fotbalisté Olomouce ve 13. kole první ligy zvítězili na půdě Karviné 3:2, přestože ještě 12 minut před koncem o dva góly prohrávali. O nevídaný zvrat se v závěru postarali především střídající hráči, mezi kterými byl také Jiří Texl. Texl se trefil v 81.minutě a dorovnal tak na 2:2. Lukáš Kalvach nastoupil v základní sestavě, Václav Jemelka kvůli pásovému oparu ještě chyběl.

Opava v souboji prvoligových nováčků deklasovala Příbram 5:0. V nastaveném čase zvýšil skóre na konečných 5:0 střídající Václav Juřena povedenou střelou na zadní tyč.

V prvním poločase fotbalisté Plzně nad Slováckem dominovali, ale po přestávce se už jen trápili k těsné výhře 2:1. Ránu Romana Hubníka ve 3.minutě zablokovala obrana hostů. Ve 2.poločase bylo Slovácko aktivnější, na výhru to ale nestačilo. Jan Juroška a Jakub Rezek podali kvalitní výkon a odehráli celé utkání, Jakub Rezek byl ve 2.poločase u řady útočných akcí Slovácka.

Ondřej Štursa nastoupil v domácím utkání proti Jablonci za juniorku Dukly. V 10.minutě se dostal k míči ve vápně, po obehrání obránce ale nedokázal sám překonat brankáře. V 55. minutě se Dukla dostala do vedení po výborné kombinaci ve vápně, kterou zakončil Štursa a zvýšil skóre na 1:0. Dukla nakonec vyhrála 3:2.