Dominik Janošek a Jakub Markovič v reprezentačních výběrech ČR

Do reprezentačních akcí v průběhu březnového reprezentačního termínu zasáhli 2 hráči z naší agentury RBR SportConsult.

Dominik Janošek absolvoval úvodní soustředění ČR U21 ve Španělsku, Jakub Markovič se zúčastnil se svým týmem ČR U18 turnaje v Dubaji.

Reprezentační výběr ČR U21 spolu s Dominikem Janoškem čekala 2 utkání v průběhu soustředění ve španělském centru La Finca. Dominik Janošek nastoupil v základní sestavě v utkání proti Islandu, kde svým kvalitním výkonem pomohl "lvíčatům" k remíze 1:1.

Soustředění ve Španělsku zakončila ČR U21 druhým přípravným zápasem proti mexickému výběru do 20 let, který porazili 4:0. Domink Janošek do tohoto zápasu nenastoupil.

Jakub Markovič byl s reprezentačním výběrem ČR U18 na turnaji Sportchain cup SAE 2019 ve Spojených arabských emirátech. Český výběr se tam postupně utkal s Belgií, Anglií a Japonskem. Proti Belgii vyhrál český tým 5:0. V dalším utkání se český výběr postavil Anglii, kde skvěle odchytal celý zápas Jakub. V prvním poločase vychytal 2 stroprocentní šance Angličanů a také dalšími zákroky pomohl svému týmu ke Konečnému výsledku 1:0. Proti Japonsku nastoupil až do druhého poločasu, kde dostal pouze jediný gól z penalty. Konečný stav utkání nakonec byl 2:1 pro český výběr.