RBR SportConsult vítá do svých řad další posilu!

V těchto dnech posílil řady RBR SportConsult talentovaný 23-letý obránce SK Sigma Olomouc Václav Jemelka.

V roce 2002 přivedl Václava do přípravky Uničova jeho bratr, od roku 2011 pak Václav hájí barvy olomoucké Sigmy. Na začátku chtěl jako každý kluk střílet hlavně góly. Hrával na ofenzivních postech, ale v Olomouci se sestavou postupně propadal dolů až na stopera. Václav ale ničeho nelituje a tvrdí, že i ze stopera se dá udělat dobrá kariéra.

Základním bodem zlomu jeho kariéry byla sezóna 2017-2018, kdy se během svého prvního ročníku mezi prvoligovou elitou stal jednou z hlavních opor Olomouce.

Díky výkonům v minulé sezóně pak obdržel několik ocenění. Na Galavečeru Ligové Fotbalové Asociace v Praze dne 27.5.2018 byl na základě hlasování trenérů, kapitánů jednotlivých týmů a vybraných novinářů vyhlášen objevem sezóny. Na regionální úrovni byl vyhlášen objevem roku v anketě nejlepších sportovců okresu Olomouc za rok 2017.

V červnu 2018 se účastnil 10ti denního kempu reprezentačního týmu ČR v Rakousku.

"Nejen v osobním životě, ale i ve fotbale vyhledávám spíše rodinné prostředí a lidský přístup. Na příkladu jiných klientů agentury RBR SportConsult vnímám, že to tak může fungovat. Na spolupráci s Radimem Königem a Romanem Brulíkem se moc těším, i když vím, že další budoucnost záleží zejména na mne samotném," řekl náš nový klient Václav Jemelka.

Předseda představenstva RBR SportConsult a.s. Roman Brulík se take vyjádřil k další posile: "Jsme velmi šťastní, že se Vašek rozhodl pro spolupráci s naší agenturou RBR SportConsult. Jedná se o fotbalově velmi zajímavého levonohého konstruktivního obránce, kterého určitě čeká velmi zajímavá budoucnost. Našim cílem bude mu v plnění jeho fotbalových snů co nejvíce pomáhat. Jsme si jistí, že se mu to při jeho skromnosti, píli, pracovitosti, silném charakteru, správném mentálním nastavení a kvalitním rodinném zázemí podaří."

Vítej u nás Jeme!

Nejnovější zprávy

RBR SportConsult a.s.
Na Míčánce 33
169 01 Praha 6