Hráči RBR SportConsult v 26.kole Fortuna ligy a 20.kole Fortuna národní ligy

Fotbalisté Opavy ve 26.kole Fortuna ligy porazili na domácí půdě šťastně Duklu 2:0. V posledních 10-ti minutách k této výhře dopomohl také Václav Juřena.

Olomouc si ze Zlína odvezla výhru 2:0 a zaznamenala tím pátou výhru z posledních 6-ti utkání. Sigma si tak drží desátou příčku v tabulce Fortuna ligy a k finálové šestici se přiblížila už jen na 3 body. Lukáš Kalvach a Václav Jemelka byli spolu s brankářem Buchtou v Deníku Sport nejvýše hodnocenými hráči týmu. Václav Jemelka se navíc dostal do Sestavy kola na webu Fortunaliga.cz. Jiří Texl zůstal mezi náhradníky.

Slovácko v Teplicích prohrálo 0:2. Domácí byli první poločas aktivnější, Slovácko zahrozilo poprvé až ke konci prvního poločasu, ale míč přes teplického brankáře nedostali. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, ale z této aktivity bohužel nic nevytěžili. Jan Juroška odehrál celé utkání, Jakub Rezek nastoupil v 61.minutě. Dominik Janošek si odpykával poslední zápas z trestu za červenou kartu, kterou dostal v Opavě.

Plzeň na domácí půdě v bláznivém utkání dvou rozdílných poločasů porazila Bohemians 1905 3:2. Domácí tak navýšili svůj náskok na Spartu na 8 bodů, na vedoucí Slavii pak ztrácí 7 bodů. Roman Hubník s kapitánskou páskou odehrál celé utkání.

Fotbalisté Třince si z utkání z Táborska přivezli remízu 1:1. Lukáš Buchvaldek nastoupil v základní sestavě, už ale ve 23.minutě z hřiště odcházel kvůli výronu kotníku. Zranění by podle posledních informací nemělo být nějak vážné.