Jakub Rezek postupuje s týmem ČR "U19" na finálový turnaj EURO!

Velkého úspěchu dosáhla česká "devatenáctka", když po 6 letech znovu postoupila na závěrečný turnaj EURO.                                                           Naši hráči využili domácího prostředí v Uherském Hradišti a ve Zlíně a mohou tak navázat na poslední skvělý výsledek, kdy tým pod vedením Jaroslava Hřebíka s dnes již dospělými hvězdami českého fotbalu, jako je například Pavel Kadeřábek, Tomáš Kalas či Tomáš Koubek, prohrál v roce 2011 až ve finále po velkém boji se Španělskem.Kuba Rezek dostal příležitost od trenéra Jana Suchopárka v základní sestavě v prvním utkání proti Maďarsku, kde po jeho akci padlprvní gól našeho týmu a naši hráči nakonec zvítězili 2:1. V posledním rozhodujícím utkání proti Rakousku (výhra ČR 3:0) vstřelil po faulu na Kubu třetí gól do rakouské sítě jeho bývalý spoluhráč ze Slovácka Michal Sadílek.Kubovi gratulujeme a přejeme hodně štěstí na závěrečném turnaji, který se bude konat na začátku července v Gruzii.Do té doby mu přejeme také aspoň pár dalších ligových startů v dresu 1.FC Slovácko a hlavně úspěšné složení maturitních zkoušek.

Nejnovější zprávy

RBR SportConsult a.s.
Na Míčánce 33
169 01 Praha 6