Hráči RBR SportConsult v 26.kole HET ligy a v 24. a 25. kole Fortuna národní ligy

Fotbalisté Plzně ve 26. kole první ligy porazili doma Karvinou 2:0. Po půlhodině hry Roman Hubník dorazil Čermákovu střelu hlavou do sítě, ale rozhodčí Berka gól neuznal kvůli domnělému ofsajdu. Roman Hubník odehrál celé utkání.

Fotbalisté Olomouce dokázali jako první v ligové sezóně vyhrát v Teplicích 2:1. Jiří Texl nastoupil v základní sestavě a odehrál celé utkání. Lukáš Kalvach kvůli červené kartě z minulého kola tentokrát v utkání chyběl.

Slovácko vybojovalo velice důležitý bod v boji o záchranu na půdě Slavie po bezbrankové remíze 0:0. Jan Juroška odehrál celé utkání. Dominik Janošek a Jakub Rezek zůstali tentokrát jen mezi náhradníky.

Třinec si ze Znojma odvezl vítězství 2:0. Lukáš Buchvaldek využil šanci, kterou po 15 minutách hry dostal a vstřelil gól, na druhý gól potom nahrál. V dalším utkání pak fotbalisté Třince doma rozdrtili Táborsko 5:1. Lukáš Buchvaldek nastoupil v základní sestavě, z utkání pak odešel v 72.minutě.

Pardubičtí fotbalisté porazili doma Táborsko 3:0. Radek Látal vstoupil do utkání v 73.minutě. Pardubice ve Vlašimi utrpěly první porážku po předchozích třech výhrách 3:1. Radek Látal tentokrát zůstal na lavičce. Michal Petráň kvůli problémům s achillovkou tentokrát do žádného utkání nenastoupil.