Hráči RBR SportConsult v 22.kole Fortuna ligy

Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali ve 22. kole první ligy se Slováckem bez branek. Oba týmy mají ambice poprat se o účast v evropských pohárech, ale v prvním poločase toho moc nepředvedli. Dominik Janošek odehrál za Mladou Boleslav celé utkání. Jan Juroška v dresu hostů také nastoupil v základní sestavě. Oba dva patřili k nejaktivnějším hráčům svých týmů.

Opava na pražské Slavii prohrála 0:2. První půlhodinu hry se Slavia jen snažila dostat přes dobře fungující defenzivu Opavy, pak ale po chybě Hrabiny vstřelila první gól. Jiří Texl nastoupil v základní sestavě a dostal se do dvou nadějných situací hostí. Václav Juřena ho pak vystřídal v 72.minutě.

Plzeň na domácí půdě porazila Příbram 4:0 a přiblížila se tak Slavii opět na 13 bodů. Hned v úvodu utkání otevřel skóre Lukáš Kalvach, když si našel míč na hranici šestnáctky a brankář Kočí si s jeho ránou neporadil. Viktoriáni celé utkání jasně dominovali a hostům moc šancí nedali. Lukáš Kalvach odehrál celé utkání. Roman Hubník zůstal tentokrát na tribuně.

Fotbalisté Olomouce doma porazili Spartu 1:0. Olomouc se k ofenzivě dostala po čtvrthodině hry a v 27.minutě po přihrávce Václava Jemelky vstřelil gól Chytil. Navýšit vedení po dalším rohu mohl i samotný Václav Jemelka, v těžké pozici míč však dobře netrefil. Václav Jemelka odehrál celé utkání. Radek Látal zůstal na lavičce mezi náhradníky.