Ondřej Štursa novou posilou RBR SportConsult

S platností od 1.9.2018 posílil řady RBR SportConsult talentovaný 18-letý útočník, kmenový hráč FC Viktoria Plzeň Ondřej Štursa.

Ondra začínal s fotbalem v Lomnici, ze které už v průběhu žákovského věku přešel do Sokolova. V dorostu si ho pak ze Sokolova vytáhla plzeňská Viktoria. V tomto roce má za sebou raketový vzestup. Svými výkony a počty vstřelených gólů v dorostu, v juniorce a i v mládežnických reprezentačních výběrech zaujal trenéra Pavla Vrbu natolik, že byl během jara zařazen do tréninkového procesu A-týmu Viktorie. Svůj ligový debut si odbyl v utkání proti Teplicím, po kterém Viktoria slavila titul. V následném utkání na Dukle vstřelil svůj první ligový gól. V aktuální sezóně absolvoval s A-týmem Viktorie celou přípravu včetně soustředění v Rakousku.

Nyní vzhledem ke konkurenci v mateřském klubu a v zájmu většího herního vytížení přešel na hostování do Dukly Praha.

"Po třech letech jsem se rozhodl změnit agenta a jsem přesvědčen, že šlo o správné rozhodnutí. V mém věku potřebuji častou a pravidelnou komunikaci, kterou mi agentura RBR SportConsult, Roman Brulík s Radimem Königem, určitě dají." , doplnil k podpisu smlouvy s RBR SportConsult Ondřej Štursa.

K nové posile se vyjádřil také předseda představenstva RBR SportConsult a.s. Roman Brulík: "Ondra Štursa je nepochybně jedním z nejtalentovanějších mladých hráčů v České republice. Kromě fotbalových dispozic nás ale také zaujala jeho lidská a osobnostní vyspělost, která u tak mladého člověka nebývá zcela běžná. Vážíme si možnosti ho na jeho cestě kariérou doprovázet a uděláme maximum pro to, aby šlo dál všechno správným směrem."

Ondrovi přejeme hodně zdraví, štěstí a sil do další kariéry a těšíme se na společné úspěchy.

Nejnovější zprávy

RBR SportConsult a.s.
Na Míčánce 33
169 01 Praha 6